ВИТЯГ
з протоколу педагогічної ради
КЗ «Преславська БЗОШ І-ІІІ ступенів»
від 31.05.2017 року № 5
Присутні: 20 членів педради
Порядок денний:
1.Про переведення учнів 1-8 та 10 класів.
УХВАЛИЛИ:
1. На виконання Закону України «Про загальну середню освіту», відповідно до Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2016 №76, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 30 липня 2015 р. за № 924/27369,
1.1.перевести до другого класу наступних учнів:
1. Арабаджи Степан
2. Бондаренко Ксенія
3. Гогунська Анастасія
4. Йолкіна Ксенія
5. Лаврентьєв Микита
6. Ролин Арсеній
7. Степанов Давид
8. Терзієв Роман
1.2.перевести до третього класу наступних учнів:
1. Ардел`янову Валерію
2. Будніка Єгора
3. Гандака Руслана
4. Ганєву Валерію
5. Гервалову Таїсію
6. Главчева Данила
7. Гогунську Аліну
8. Гогунська Аліна
9. Гогунська Руслана
10. Гогунський Кирило
11. Кійко Вікторія
12. Кувачеву
13. Пенчев Станіслав
14. Рупчев Ігор
15. Тєльгєрова Вероніка
16. Тєльгєров Єгор
17. Фєдосєєв Микита
18. Яковлева Єлизавета
1.3. перевести до червертого класу наступних учнів:
1. Анастасов Микита
2. Антіпова Марія
3. Баранова Віра
4. Ганєва Софія
5. Гінова Владислава
6. Гогунський В’ячеслав
7. Йолкін Артем
8. Киреєв Кирило
9. Ковачева Карина
10. Лещенко Руслан
11. Ліненко Даніїл
12. Пєнчева Анастасія
13. Плигач Ростислав
14. Саввова Юлія
15. Степанов Кирило
16. Стефанович Дар’я
17. Соломонов Валерій
18. Ташева Вероніка
19. Турієць Злата
1.4. перевести до п’ятого класу :
1. Бистрова Валерія
2. Гогунський Костянтин
3. Кунчев Сергій
4. Ізгачова Єлизавета
5. Мангова Ксенія
6. Несімка Єгор
7. Нєйчев Євгеній
8. Патока В’ячеслав
9. Рупчев Роман
10. Фуклєв Дмитро
11. Шаповалова Дар’я
1.5. перевести до шостого класу :
1. Арабаджи Олександра
2. Баришевська Богдана
3. Гешев Євген
4. Голяков Артем
5. Каліцева Марія
6. Каліцева Юлія
7. Киреєв Артем
8. Кісільова Іванна
9. Марков Богдан
10. Розенфельд Марія
11. Подмазіна Ганна
12. Чеботарьова Наталія
13. Шаповаленко Данило
14. Яковенко Юлія
1.6. перевести до сьомого класу :
1. Бондарчук Данило
2. Бурлак Денис
3. Гогунська Валерія
4. Гогунський Ілля
5. Марков Євгеній
6. Стефанович Валерія
7. Тєльгєрова Олеся
8. Іванов Микита
9. Фуклеву Дар’я
1.7. перевести до восьмого класу :
1. Аврамов Денис
2. Ардел’янов Олександр
3. Ганєва Вікторія
4. Гогунський Кирило
5. Руденко Максим
3. Чеботарьова Дар’я
1.7. Перевести до дев’ятого класу :
1. Ганєв Євген
2. Гервалов Микита
3. Гогунська Анастасія
4. Григоров Ілля
5. Дубовий Сергій
6. Жовновський Роман
7. Кунчев Олексій
8. Мангов Олександр
9. Нагорний Андрій
10. Омелько Євгенія
11. Ролин Денис
12. Стігнєєва Ксенія
13. Шевчук Євгенія
1.8. Перевести до одинадцятого класу :
1. Анінкіна Ганнна
2. Атанасов Максим
3. Варбанська Альона
4. Вєльчєва Ксенія
5. Гулєвич Кирило
6. Клевізаль Владислав
Директор школи підпис Т.І.Саввова
Секретар педради підпис В.А.Хаджийська
|